Boson

Marketing, Sprzedaż, Media, Doradztwo

Praca

Zatrudniamy zarówno specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem jak i studentów                 oraz absolwentów.

Szukamy ludzi ambitnych, pełnych pasji. Cenimy innowacyjność, dajemy możliwość oraz wsparcie w realizowaniu własnych koncepcji. W naszej firmie dobra atmosfera w pracy, poczucie humoru i zabawa to integralne czynniki sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Boson, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny na adres: rekrutacja@boson.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Boson (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Obecnie poszukujemy:

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: w9/2018

Poszukujemy osób do pracy przy obsłudze obecnych oraz rozwoju nowych projektów marketingowych.

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie stałych relacji z Klientami
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- analiza działań w ramach projektów i przygotowywanie rekomendacji – dot. dalszego rozwoju
- działania związane z obsługą startu nowego projektu

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe (zatrudniamy także studentów)
- inicjatywa i przedsiębiorczość
- nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
- rozwinięte umiejętności interpersonalne
-znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Power Point i Excel)
- znajomość technik sprzedaży i umiejętność prezentacji
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w sprzedaży lub marketingu będzie dodatkowym atutem
- dodatkowym atutem będą zdolności analityczne

Oferujemy:
- system wdrożeniowy przy wsparciu doświadczonych osób w zespole i pełne wsparcie merytoryczne potrzebne do efektywnej pracy,
- pracę w młodym zespole i szczerej, bezpośredniej atmosferze
- pracę przy nieszablonowych i rozwijających projektach
- możliwość pracy z największymi graczami na rynku
- ciągły rozwój zawodowy: dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
- stałą pensję + bonusy

W zasadzie my nie szukamy pracowników – szukamy partnerów. Osób, które zaangażują się w rozwój projektu. Wykażą się inicjatywą w szukaniu nowych możliwości, skutecznością w ich wykorzystywaniu.  Samozaparciem i dyscypliną w doprowadzeniu spraw do końca.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@boson.pl